ikonka polska ikonka niemiecka

Podnośnik nożycowy

Podnośnik Genie GS4047 to stalowa platforma mogąca pomieścić do 3 osób jednocześnie, z wysuwanym balkonem zabezpieczonym mocnymi barierkami ochronnymi, co zapewnia bezpieczeństwo, ale także komfort przeprowadzanych prac. Podnośnik został wyposażony w czujnik poziomu wychylenia z sygnałem dźwiękowym, ręczny zawór awaryjnego opuszczania platformy, dynamiczne hamulce hydrauliczne w przednich hydromotorach czy podłączenie kabla do ładowania akumulatorów umieszczone z tyłu maszyny. Urządzenie jest zasilane za pomocą – 48 V DC, 300 Ah – 4 akumulatory kwasowe 12V, 150 Ah. Posiada także wbudowany uniwersalny prostownik 20Amp (ładowarka automatyczna).  Jego maksymalny udźwig to 350 kg.

Podnośnik jest stosunkowo łatwy w obsłudze, jednak może zostać dopuszczony do użytku wyłącznie po wcześniejszym przeszkoleniu operatora i dokonaniu sprawdzenia jego stanu.
Wbudowany system diagnostyczny oraz system sterowania Smart Link podnoszą komfort pracy z podnośnikiem, na bieżąco informując o jego aktualnej kondycji. Polecamy podnośniki nożycowe, oferujemy ich wypożyczenie w PULSLIFT, gdzie można liczyć na kompleksową obsługę.

Firma  PULSLIFT szczególnie poleca ten model podnośnika –  Genie GS4047, ponieważ to nowość w nasze ofercie. Urządzenie jest bezawaryjne i bardzo funkcjonalne. Sprawdza się w wielu pracach na wysokościach, bez względu na ich specyfikę.

Podnośniki nożycowe to urządzenia, które obecnie wykorzystywane są na szeroką skalę. Cieszą się dużą popularnością w firmach usługowych, ponieważ eliminują konieczność czasochłonnego rozkładania rusztowania, które dodatkowo nie zawsze spełnia oczekiwane funkcje.

Podnośnik jest bezpieczniejszy i łatwiejszy w użyciu. Bez problemu dostanie się wszędzie tam, gdzie może być niezbędny. Jest wykorzystywany w firmach budowlanych, instalacyjnych, aby wykonywać naprawy np. na liniach energetycznych, w wysokich budynkach czy w celu zabezpieczenia ich elewacji. Podnośniki nożycowe nierzadko spełniają swoją funkcję również w zakładach mechanicznych, dzięki czemu możliwy jest dostęp do wszystkich jego podzespołów, wykonanie naprawy, przeglądu czy prac konserwacyjnych. Podnośniki znajdują więc zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zrealizowania prac na wysokościach. Gwarantują bezpieczeństwo swoim pracownikom, choć sama ich obsługa wymaga przeszkolenia operatora.

Szczegóły techniczne podnośnika Genie GS4047

 

Wysokość jazdy w pełnym zakresie
Szerokość transportowa 1,19 m
Długość transportowa 2,48 m
Wysokość transportowa 2,54 m
Wysokość przy złożonych barierkach 1,92 m

 

Wysokość robocza 13,70 m
Wysokość podnoszenia platformy 11,70 m
Wymiary platformy 2,26 x 1,15 m
Wymiary rozsuniętej platformy 3,16 x 1,16 m
Dodatkowo wysuwany pomost (1 szt) 0,90 m

 

Dodatkowe podpory stabilizujące Nie
Zasilanie akumulatory
Rodzaj ładowania z sieci 230V
Waga ok. 3320 kg
Napęd 2 x 4 (2WD)
Ogumienie jasne | pełne | niebrudzące
Przeznaczenie do pracy wewnątrz pomieszczeń

Zdjęcia