ikonka polska ikonka niemiecka

Zalety wynajmu podestów

Podesty budowlane, przegubowe, elektryczne czy spalinowe pozwalają na transport materiałów, czy dostanie się na duże wysokości. Dzięki nim można pracować w wygodny i bezpieczny sposób wszędzie tam, gdzie trudno się dostać. Większość firm wynajmuje podnośniki ze względu na ich wysoką cenę, a także serwis i obsługę.

Serwis i obsługa

Podesty muszą być serwisowane regularnie, podobnie do innych maszyn. Zaniedbanie może doprowadzić do tragedii. Wynajem podestów jest bardzo korzystny, gdyż odpowiedzialność za serwis i naprawę przechodzą na stronę wypożyczalni. Również wszelkie koszta pokrywa właściciel urządzenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, nie trzeba się martwić żadną awarią. Wystarczy zadzwonić do wypożyczalni, a oni wszystkim się zajmą. Można spokojnie pracować na wysokościach, bez obaw o jakiekolwiek zdarzenia losowe. Dbanie o stan techniczny urządzeń nie będzie naszą odpowiedzialnością. Wypożyczalnia przetransportuje urządzenie we wskazane miejsce i również go odbierze po zakończonej pracy. To niezwykle komfortowe rozwiązanie pomaga wielu młodym i małym przedsiębiorstwom.

Koszty wynajmu

Każde przedsiębiorstwo na początku generuje dużo kosztów. Dlatego zakup nowych maszyn często się nie opłaca. Szczególnie gdy urządzenie jest używane okazjonalnie. Wówczas warto skorzystać z wypożyczalni, jeżeli interesujemy się podestami. Możemy tam znaleźć podnośniki i podesty wszelkiego typu jak masztowe elektryczne, nożycowe elektryczne, nożycowe spalinowe, teleskopowo-przegubowe elektryczne czy teleskopowo-przegubowe spalinowe. Koszta takiej usługi są naliczane indywidualnie, biorąc pod uwagę czas wynajmu podestu. Nowe urządzenie w zależności od rodzaju, silnika, wysokości i wytrzymałości kosztuje od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Podnośniki muszą być najwyższej jakości, odpowiednio serwisowane i bezawaryjne, by zapewnić spokojną i bezpieczną pracę. Jednorazowy koszt wynajmu podestu jest niski i z pewnością zwróci się to szybko w naszym biznesie.